Vidos24.ru - Смотрите видео онлайн, бесплатно
Добро пожаловать
Вход / Добавить видео

Авто Магазин - Сезона 25 Епизода 16

Спасибо! Поделитесь с друзьями!

URL

Вам не понравилось видео. Спасибо за то что поделились своим мнением!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Добавлено by Admin В Транспорт
0 Просмотры

Описание

Авто Магазин - Сезона 25 Епизода 16
00:00 - Од прва рака со новитетите закажани за 2021.
01:30 - Го очекуваме вториот значаен член на новото електрично семејство на Volkswagen
02:32 - Во новата година ќе пристигне новата Skoda Enyaq iV
03:37 - Шпанците настапуваат со новата премиум електрична CUPRA el-Born
04:26 - Hyundai најавува засилено учество во глобалната електрична трка со Ioniq
05:20 - Opel ја презентира новата Mokka
06:04 - Вести за финализацијата на спојувањето на Peugeot со Fiat-Chrysler
06:55 - Maserati MC20 во финална фаза
10:50 - Subaru BRZ настапува на сцена
11:30 - Nissan со концепт Z Proto
12:02 - Главен адут на Nissan ќе биде новата ARIYA
12:46 - Нов Nissan Qashqai за Европа
13:28 - Новиот Hyundai Tucson
14:46 - Toyota ќе лансира нов Yaris Cross Hybrid
15:37 - Volkswagen ќе го лансира Nivus
16:07 - BMW со нов кросовер наречен iX
17:03 - Конечно и електричен HUMMER
18:58 - Honda ќе ја затвори фабриката во Велика Британија
19:45 - Toyota активно работи на возилата со водород
20:21 - Кросоверот Genesis GV80
22:23 - ТЕСТ: Ford EcoSport ST Line.

Написать комментарий

Выполните вход или зарегистрируйтесь для отправки комментария.

Комментарии

Комментариев нет. Будьте первым кто оставит комментарий.
РЕКЛАМА
RSS
Яндекс.Метрика