Vidos24.ru - Смотрите видео онлайн, бесплатно
Добро пожаловать
Вход / Добавить видео

Авто Магазин - Сезона 25 Епизода 26

Спасибо! Поделитесь с друзьями!

URL

Вам не понравилось видео. Спасибо за то что поделились своим мнением!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Добавлено by Admin В Транспорт
1 Просмотры

Описание

00:00​ - Авто Магазин - Сезона 25 Епизода 26
01:32 - Rocket High!
03:13​ - VW и Ford ги здружија силите за развој на автономни возила.
05:09​ - Поздрав од иднината.
10:44​ - Проширен и зајакнат со најновите технологии на групацијата VW, најновиот електричен кросовер на ”Господарот на прстените“ наметнува нови стандарди!
13:59​ - Најмодерните и технички најнапредни производи што излегле во сериско производство од M GmbH несомнено се М3 и М4
18:37​ - ТЕСТ: Наместо да го тестирам како што замислував Porsche 911 4S Aero, поради обилниот дожд доживеав потполно неочекувано искуство. Распеаните 450 коњи беа под мое водство под будното око на маестро Андреја Кулуџиќ во улога на диригент!

Написать комментарий

Выполните вход или зарегистрируйтесь для отправки комментария.

Комментарии

Комментариев нет. Будьте первым кто оставит комментарий.
РЕКЛАМА
RSS
Яндекс.Метрика