Vidos24.ru - Смотрите видео онлайн, бесплатно
Добро пожаловать
Вход / Добавить видео

ПОЛН ПОГОДОК С06Е48 АЛЕКСАНДАР МАЛЕНКО СПОРТ И ЗАКОНИ ЗА СПОРТ

Воспроизведение вашего видео начнется через 15
ПРОМОКОД: BON1
Вы можете перейти к видео через 5

Спасибо! Поделитесь с друзьями!

URL

Вам не понравилось видео. Спасибо за то что поделились своим мнением!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Добавлено by В Спортивные события
6 Просмотры

Описание

ПОЛН ПОГОДОК С06Е48

ИНТЕРВЈУ:
ГОСТИН:

АЛЕКСАНДАР МАЛЕНКО

ШТО Е СПОРТ, ШТО СЕ ЗАКОНИ ЗА СПОРТ

ЗОШТО ИМАМЕ АГЕНЦИЈА ЗА МЛАДИ И СПОРТ, А НЕМАМЕ МИНИСТЕРСТВО ЗА СПОРТ, КОЛКУ ПАРИ СЕ ПОМИНАТИ, КАДЕ СЕ, ШТО Е НАПРАВЕНО, ШТО Е ПОСТИГНАТО, ШТО Е КЛУБ, ШТО Е ПРОФЕСИОНАЛЕН КЛУБ. ЗОШТО ГО ИГНОРИРАМЕ ИОК ОД 2014 ГОДИНА, ДО ДЕН ДЕНЕС, КАДЕ ДРЖАВАТА ДА СПРОВЕДЕ ЗАКОН ЗА СПОРТ И ДА ЗАСТАНЕ ЦВРСТО ПОЗАДИ СИТЕ ПРЕПОРАКИ А НЕ САМО ДЖМА УВЕРУВАЊА ДЕКА ЌЕ НАПРАВИМЕ. НЕ МОЖЕ И НЕ СМЕЕ СПОРТОТ ДА Е ПРОЛАЗ НА ПАРИ ДА ЗАВРШУВААТ КАДЕ ШТО НЕ ТРЕБА. КАДЕ Е ТУКА ОДГОВОРНОСТА, КОЈ ЌЕ ОДГОВАРА КАДЕ ВЕЌЕ 2 СКОРО ДЕЦЕНИИ ЛУТАМЕ ВО СПОРТОТ, СПРОВЕДУВАЊЕ НА ЗАКОН ЗА СПОРТ.

ПОЛН ПОГОДОК СЕКОЈ ПОНЕДЕЛНИК И ПЕТОК ОД 18 И 30 НА ТВ СОНЦЕ

Написать комментарий

Выполните вход или зарегистрируйтесь для отправки комментария.

Комментарии

Комментариев нет. Будьте первым кто оставит комментарий.
РЕКЛАМА
RSS
Яндекс.Метрика